Pondělí 6.7. ...^^

6. července 2015 v 18:41 |  Tréninky...^^
Ahoj :).

Včera jsem vám psala o sportech a aktivitách se kterými chci začít a tak se s vámi teď podělím o dnešním dni.

Podle mého plánu jsem dnes měla jít běhat... Běhám jen a pouze ráno a na lačno, kdy v ulicích a na loukách nikdo není. Je to skvélé odreagování a hlavně je na to skvělé počasí. Není vedro k padnutí jako po celý zbytek dne a to mám na tom nejradši.
Dnes ráno jsem si tedy nastavila budíka na 6:45. Běhat jsem chtěla jít v 7hodin. Pochopitelně jsem ale budík vypla a spala si v klidu dál :D... V 9hodin šel taťka ,,bourat,, bazén, což mě pochopitelně vzbudilo, ale už bylo takové vedro, že jsem se na to vybodla. Přes den jsem hodně přemýšlela, jak to napravit, ale nemohla jsem přijít na jediný sport, při kterém bych neomdlévala z toho dusna a vedra. Nakonec jsem se ale naštvala za to, co jsem měla k obědu a tak jsem jela na kolo :).
Vyrazila jsem okolo 17:45 a jela jsem celkem 30 minut. Podle kalorických tabulek je to asi mínus necelých 1000kiloujoulů, což je super. Nemám dobrý pocit z toho, že jsem porušila svůj harmonogram, ale alespoň něco jsem pro sebe udělala a přísahám, že jsem jela fakt hodně rychle. Teď už jen hodinu čekat na to, až budu mít zase normální barvu v obličeji :D.

Tak zítra mě čeká posilování, tak snad to dopadne, jak má :).
Přeji všem hezký večer.
Káťa
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama